Інвестиційний звіт за листопад 2017-го року. +250% Від інвестицій та +100% від торгівлі.

Звіти

Звіт за листопад пишу 20 грудня. Ага, ага. Але на це були свої причини, в основному деякі неясності та неточності, через них я не хотів підбивати підсумки. Ну і якщо вже так сталось, то я буду підбивати підсумки до цього дня, а не з кінця листопада. За цей місяць було багато чого нового, були і досягнення і моє день народження і все інше, але почну напевно, з сайту.

Як і писав, я вніс деякі правки на сайт. Більшість з них ви не побачите, але він став справді комфортнішим. Також, нарешті на сайті запрацювала підписка, це такі собі сповіщення, які приходитимуть вам на пошту, коли на сайті додаватиметься новий запис. Підпишіться будь ласка, щоб я побачив, що воно працює коректно. Для цього зправа, введіть свою пошту, на натисніть кнопку “підписатися”.

Також кнопка буде отут ↓

[subscribe2]

Результати

Результати по торгівлі та інвестиціям за жовтень
Результати по торгівлі та інвестиціям за жовтень

Ось такі приблизно результати. Довірче керування я на деякий час припиняю. Той трейдер, в якого зараз моя невеличка сума начебто взагалі втратив ініціативу та бажання заробляти. Загалом, за півтора місяці він не дав взагалі ніяких результатів.

Торгівля

В торгівлю я не написав свої +120% які я заробив на попередньому брокері за 2 місяці, де була комісія. Ті гроші я недавно вивів. А оці 28%, це середнє арифметичне між прибутком з брокера та з однієї крипто-біржі. На брокері могло бути більше, але я не правильно розрахував лотність і жахнув був одну угоду мало не на 100% від всього депозиту і мало не вийшов по стоп-ауту. Також одну угоду я закрив в -100 євро. Там була ситуація, коли я ввійшов в ринок на “хаях” та не дочекався підняття ціни, хоча вона піднялась через деякий час на 200%. Я її вирішив закрити, бо в брокері потрібно платити спреди (такий собі податок кожної доби за відкриту угоду). До речі, через оце все я більше не торгуватиму на форексі криптовалютою. Там досить сильно обмежили торгівлю цими парами, якщо сказати точніше, вони забороняли входити в ринок, коли біткойн був найбільш волатильним, але і найбільш передбачуваним. На прикладі це виглядало так: була новина, через яку біткойн  на мою думку мав йти в низ, і він йшов. Але заробити з цього я не міг, бо саме тоді брокер вирішив закрити торги для “безпеки” трейдерів. Загалом, не дуже це все зручне і приємне.

На крипто-біржі все ж навпаки дуже весело і цікаво. Немає спредів, тільки невеличка комісія, через це можна закупитись любою валютою і просто чекати коли вона вистрілить. Там, до речі, я з 12 грудня в плюсі на 67% на цей день. Це результат особистої торгівлі, та платних сигналів, якими я не дуже задоволений. Мінус біржі – це їх не урегульованість. Торгуючи на брокері, я був впевнений, що ніяких не торгових ризиків не виникне. Про біржу я такого сказати не можу.

Власне, торгівлю, а саме активну, я теж припиню. Не дуже мені це все подобається, хоч і поки-що це приносить прибутки. Таке рішення я прийняв після прочитання одної статті. Ось цитата з неї:

Возможность всерьёз разбогатеть занимаясь биржевыми спекуляциями на деле не так уж преувеличена. Однако количество успешных торговцев — около 1-2%, что примерно соответствует проценту выдающихся специалистов в любом другом виде деятельности. Другое дело, что специфика такой работы предполагает в случае успеха не только экспоненциально растущий доход, но и сильнейшую профессиональную деформацию психики. На определённой стадии уже необратимую, но весьма полезную ИРЛ. Прокачиваются скиллы «хладнокровие», «цинизм», «расчётливость», «интеллект». Длина пути к успеху обратно пропорциональна количеству жопочасов и в зависимости от этого может варьироваться в диапазоне 5-7 лет.

В мене немає 5-7 років на це і я досить успішний в інших галузях. А сидіти отак, гратись з циферками (грошима) явно не моє. Також оті якості в мене вже і так достатньо розвинені, через які я маю проблеми в соціумі, нащо мені сильніше їх піднімати. Однак, взагалі торгівлю я не припиняю, я все ще бачу в цьому потенціал, та те, що валюти досить передбачувані. Тому просто залишу на це максимум 1 годину в день. Гроші мене не дуже цікавлять, мене цікавлять можливості, які вони дають.

З життя

На цьому місяці в Франківську відбулась біткойн конференція (напевне так буде найправильніше її назвати). Там всім бажаючим розповідали про те, що таке біткойн, майнінг, блокчейн і тд. Багато хто сказав, що там нічого важливого не сказали, однак, я виніс багато чого нового, завжди виношу. Напевно, гарно слухаю.

Також там був конкурс, де 5 найсміливіших мали вийти на сцену і розповісти щось про себе.  В ньому я виграв, видно сподобався ведучому та публіці. Приз був біткойн монета (всім учасникам) та курс від організаторів, де вони пообіцяли навчити всього, що знають самі в сфері блокчейну, біткойнів та іншої криптовалюти, та як на цьому заробити. Саме з оцим призом поки що нічого не виходить, бо видно організаторам цікавіше заробляти гроші, а не вчити когось іншого.

Та сама монета
Та сама монета

Однак, той приз не був найважливішим. Важливим було те, що ця конференція звела до купи всіх людей, хто цікавиться всім цим. До речі, я не знав, що таких людей так багато в Івано-Франківську. Після конференції я познайомився з цікавими людьми, які об’єднані однією глобальною ідеєю, чи навіть розумінням того, що за криптовалютами майбутнє і вже зараз потрібно витягнути з цього максимум.

Плани

В минулому звіті я писав, що шукаю інструмент, на якому були б всі новини і були вчасно. Такий інструмент я знайшов, але ще не дуже добре ним користуюся, на жаль. Тому в планах оптимізувати правильне та вчасне отримання інформації, та правильно користуватись нею. Також на днях я збираюсь провести дуже цікавий, як я вважаю, експеримент. Деталі його я розповідати не буду, як все вийде, то опишу детально. Зроблю тільки натяк – по закінченню цього експерименту я дам відповідь на одне питання по криптовалюті, яким цікавились всі. Також в планах написати ще одну статтю по біткойну. На цей раз я напишу, чому він все таки не “бульбашка” та чому він не “лопне”. Буде цікаво, тому прошу вас додати мій сайт в закладки, або підписатись через пошту, чи соц мережі на новини. До речі, мої прогнози здійснились, і пік росту біткойна відбувся в кінці 2017-го року.

Підбиваючи підсумки, можу сказати, що місяць виявився досить бурним на новини та зміни в моєму житті. По криптовалютам я все ще дотримуюсь своєї стратегії, інвестуючи в них тільки 10% зі свого прибутку. До речі, новий закуп біткойна я підібрав ідеально, купивши його за найменшою ціною за цілий місяць, чим сильно тішусь (ціна була 10 000, зараз він 17 000+-). Також я пробую себе в новому офлайн бізнесі, який для мене абсолютно новий. Сподіваюсь, що все в мене вийде.

П.С. Ви помітили, що я ні слова не сказав про те, що біткойн мені приніс +250%? І це не з початку інвестицій, а тільки з моменту опублікування мого попереднього звіту, з початку це вже +377%. А що тут напишеш? Просто + 250%.

П.П.С. Я купив собі Піксель другий, від компанії Гугл, і не розумію, як ви взагалі користуєтесь цими телефонами на Андроїді? Він же жахливий! Я дуже розчарований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *