Домашнє вино – найсмачніше

Корисне

Друзі і знайомі.
На початку того літа, коли я тільки приїхав знову до себе в Закарпаття, до мами, я знову був захоплений тим, наскільки там добрі люди, чисте повітря, вода. Майже всі мої друзі, родичі з тих країв виробляють вино. В першу чергу для себе, але і можуть його дещо продати. Сподобалось ще те, що до своїх старовинних рецептів, які передаються з покоління в покоління, вони пробують щось нове і досить часто в них це виходить. Для прикладу, того року я вперше спробував домашнє вино з присмаком троянди і воно було неймовірне.

То чому я ділюсь цим?

А тому, що я вирішив відкрити свій інтернет магазин, через який я хочу продавати найкращі домашні вина Закарпаття, домашній мед, домашні настоянки та Карпатські чаї. В якості продукції я впевнений, бо сам їздив по виноробам і пасічникам, пробував, давав пробувати іншим людям, які в цьому розбираються краще за мене, з них ми вибрали найкращу продукцію, її і буду потроху додавати на сайт.

На цьому моменті на сайті вже можна замовити три види домашнього вина:

  • З сорту винограду “Лідія” напівсухе вино, з витримкою 2 роки.
  • З сорту винограду “Ізабелла“, напівсухе, термін витримки – 8 років.
  • Купаж сортів “Лідія+Кадарка” – напівсухе вино власного виробництва, його вже майже не залишилось, все розпродали.

В планах

В планах на майбутній місяць додати всі інші види вина та настоянок (їх більше 16 видів), додати домашній мед, який врятував мене від хвороб в цю зиму та карпатські чаї, які набирають стрімкої популярності по Україні.  Домовленості всі вже є, залишилось тільки технічно оформити, та зробити хороші фотографії продуктів, знаю як це важливо.

Допоможіть

В цій всій ідеї немає жадності, немає бажання заробити на цьому якісь мільйони чи щось таке. Майже все що я колись робив – для ідеї. Ідея в цьому всьому моя така: показати, наскільки є хороші люди, хороші продукти, вино, мед, сонце, повітря, гори в Закарпатті. І на цьому етапі мені справді потрібна ваша допомога. Щоб це все почало працювати, потрібно, щоб про сайт заговорили. Тому будь ласка, поділіться посиланням на сайт:  https://pyvnytsia.com/. 

Ну і звісно спробуйте замовити вино, спробувати, чому ж таке воно хороше 😉

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *