Останні новини, на 23 вересня: “1+1” Інтерв’ю Мазепи, та документи для переходу в нову компанію

Concord, Новини
документи для переходу в нову компанію

документи для переходу в нову компанію

Добрий день, сьогодні опишу те, що сталось від моменту останньої моєї статті. Мазепа дав інтерв’ю, сайт  підтвердили на офіційному сайті Concorda, і на ньому з’явилась інформація про те що компанії потрібні працівники, і розмістила відповідні вакансії, раджу подивитись, можливо Ви це саме те що їм потрібно, навіть якщо ви не підходите під вимоги все одно запропонуйте себе там. Також визначились з 10- кою переможців конкурсу інформаційних партнерів (нагадаю їх повинно було бути 20-25), подивитись хто саме виграв можна тут, однак на протязі шести місяців будуть відібрані ще 6 партнерів, по одному кожного місяця, та буде зроблений ще один відбір серед тих кандидатів хто не пройшов зараз, яким нададуть можливість перейти в нову компанію в якості інформаційних партнерів, але з переходом на умовах “1 + 0,5”, або частковий “1+0,5”. Також Юлія Комніна стала керівником інформаційного відділу компанії,  надіюсь до цієї роботи вона віднесеться з такою ж сумлінністю як і до робити членом Наглядової Ради, до-речі Юлія Комніна дала дуже гарне інтерв’ю прочитати його можна тут,  . Ще стало відомо що першого жовтня старт компанії дасть безпосередньо його новопризначений керівник, який за допомогою відеозвернення виступить з вітальним словом, представить себе і нову компанію.

Також вчора, 22 вересня були представлені документи для переходу в нову компанію, в ньому прописані всі умови переходу по системі “1+1” та про те, наскільки суми будуть заморожені після переходу, про частковий “1+1” та біржу там не йдеться, але якщо ця інформація вам також потрібна то тут вона описана якнайкраще. Змушений сказати що на жаль вірогідність того, що клієнтам вдастся пройти через дисконт рівна майже нулю, це зв’язано з тим що майже на всі виділені 10 мільйонів перейдуть по системі “1+1”, або частковий “1+1”.

На сайті Forex-Trend зникло посилання на перехід в нову компанію, і почалось опрацювання заявок, опрацювання відбуватиметься вручну, тому цей процес займе доволі довгий час, тому треба набратись терпіння, але впевнений до 1 жовтня вже всі будуть оброблені. Як бачите робота кипить, хоча б зі сторони Конкорду,  зі сторони ФТ і далі існують проблеми які чомусь до тепер не вирішені, деякі клієнти до тепер не можуть подати заявку на перехід, і як це вирішиться і чи вирішиться взагалі поки що невідомо, дивлячись на це все можна передбачити що біржа обіцяного 1-шого жовтня не запуститься, що буде в вже традиціях компанії ФТ, нагадаю саме їх команда цим займається

2 thoughts on “Останні новини, на 23 вересня: “1+1” Інтерв’ю Мазепи, та документи для переходу в нову компанію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *