Ідеї

Concord, Корисне
Ідеї

Ідеї

Concorde запропонував всім бажаючим запропонувати свої ідеї, які б могли бути здійснені в новому брокері, що є безсумнівно хорошою манерою для компанії, такими заявами компанія показує що вона готова не просто працювати, а і постійно вдосконалюватись.

А ідеї в мене є, але хотів би відмітити на початку що вони будуть стосуватись тих аспектів з якими я працював під час свого інвестування, та націлені на те, щоб не створити щось надзвичайно нове, а вдосконалення старого, і доведення його до ідеалу. Як показує практика саме це зараз працює відмінно – “Роби як я, роби краще мене” (прикл: Apple), тому нажаль торгівлі моії ідеї стосуватись не буде, отже:

Складність форексу, та подання нової функції від квазару.

На початку я зіткнувся з тим, з чим зіткнулись всі – повним незрозумінням що тут взагалаі відбувається, ринок Форекс дуже складний, а щоб тільки зрозуміти всі основні аспекти як це все працює потрібно витратити приблизно від двох днів пошуку, та вивчення інформації, також потрібно знати з десяток різних термінів, навіть в індекси ти просто так гроші не вкладеш, без детальної інструкції, і знаєте, насправді це багато кого відлякує. Звісно з цим намагались боротись, для прикладу Форекс-Тренд розробив такий функціонал як Інвестиційний консультант – людина, яка дуже добре вміє складати потрфель, ви йому даєте свої гроші в управління, а він же за вас інвестує в потрібні ПАММ рахунки та індекси, і забезпечує максимальний допустимий прибуток з мінімальними ризиками для ваших грошей, а собі бере в частину з прибутку, і знаєте це ідеальний варіант для новачків!  Але ось що важливе – компанія ФТ замість поставити інформацію, про цю функцію на одне з найвидніших місць на сайті розмістила це так, що це видно тільки після другого кліку.  

І я особисто зрозумів що це таке тільки вже на другому місяці інвестування, коли я вже сам навчився інвестувати в ПАММ рахунки досить добре. Тому цю ідею з Ризик Менеджерами (РМ) потрібно подати саме так – як інструмент, за допомогою якого ви довіряєте свою суму найкращим з найкращих,  а вже ці РМ подбають про те, щоб ваші інвестиції давали хороший прибуток з мінімальними ризиками для основної суми, і при цьому клієнту не потрібно бути експертом в цьому всьому, і слідкувати за ПАММами і всім іншим. І розмістити його на сайті так, щоб це точно було помітно всім бажаючим.

Миттєвий ролловер

Трейдери бувають різні, вони торгують різними лотами, мають різні торгові періоди і торгують в різні дні, давніше була статистика на сайті investflow.ru (на сайті mystat.info я також цього не знайшов) коли найчастіше той чи інший трейдер торгував, і по цій статистиці було видно що майже кожен притримується своєї стратегії і майже завжди торгує тільки в певний період тижня (прикл вівторок) , і саме останнє викликало дискомфорт. Поясню: от ти вже добре розібрався в с-мі ПАММ і вмієш грамотно розподіляти портфель і помічаєш що один з трейдерів вже закінчив торги, бо досяг свого середньоготижневого доходу, і повідомив на форумі про те, що на цей ТП більше торгувати не буде, а це тільки початок тижня, і ти ніби задоволений що вже є прибуток, але в той же час розумієш, що решту тижня твої гроші у цього трейдера будуть стояти мертвим грузом до закінчення торгового періоду. Якщо б вдалося автоматизувати, або автоматизувати хоча б частково систему ролловера, щоб трейдер сам міг закривати свій ТП і робити ролловер по своєму рахунку, якщо такий торгувати на цьому ТП більше не буде. То активні інвестори змогли б зняти гроші швидше і встигнути інвестувати їх в іншого трейдера, який, скажімо торгує наприкінці тижня, щоб збільшити свій дохід за тиждень, чи вийти в 0, якщо попередній пішов в просадку, або зайти в ще сильніший мінус, якщо обидва підуть в просадку (таке теж можливе). Так, щось подібне як я зрозумів реалізують для РМ, що вони будуть мати можливість переходити між трейдерами, і інвестувати тільки в момент відкриття лоту, але ж не всі довірять свої гроші РМ, дехто через жадібність, дехто через принципи, тому вважаю ця функція була б дуже доречна, та і чекати всю суботу коли йде ролловер не завжди зручно.

Інвестувати в ідеї

Компанія що запуститься вже повідомила що буде не тільки виконувати функції брокера, а і багато інших, тобто позиціонувати вона все ж буде як гібрид інвестиційної компанії з брокером, і що якщо на базі цієї компанії реалізувати аналог Kickstarter-a ? Цей Кікстартер допоміг вийти в світ багатьом хорошим проектам, і реалізував мрії багатьох винахідників. Українцям ж доступ туди умовно заборонений, щоб вийти на Kickstarter, українському проекту потрібно знайти посередника, адже платежі перераховуються тільки резидентам США. В Україні впевнений є багато таких людей з хорошими ідеями, які можна було б реалізувати, але проблема в томущо цим людям в Україні просто немає куди йти зі своїми ідеями, це я кажу з власного досвіду. І якщо реалізувати це на базі такої великої компанії де люди самі шукають в що б таке інвестувати цікаве, то можливо б згодом ми гордились своїми товарами, та людьми що їх зробили, чи винайшли, та перестали експортувати найцінніше що є в Україні  – сировину, а замість цього відправляти готові продукти і заробляти значно більше, плюс це буде надзвичайно хорошою рекламою для реклами і це послугує хорошим поштовхом для популяризації компанії в соціумі. Якщо компанії ця ідея не сподобається, або вона від неї відмовиться, то її реалізую я, головне щоб в мене було достатньо коштів на це.

На цьому покищо все, я не пишу що ця статя закінчена, адже як відомо і говорить історія ідеї можуть появитись в найнесподіваніший момент, і можливо ще стаття буде дописана, тому на місці крапки я залишу кому,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *