Дайджест новин №17 та досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 6

Дайджест новостей №17 и опыт инвестирования в PrivateFX, Портфель 6

Дайджест новостей №17 и опыт инвестирования в PrivateFX, Портфель 6

Добрий день!

Вітаю вас з майбутніми святами, та бажаю вам гарно їх провести. На цьому тижні було підключено Бінарні опціони, я потестив, працює справді цікаво, але це все ж більше відноситься до азартних ігор, ніж до аналізу ринку, тому працюйте з ним акуратно.

На цьому тижні підключили картки, та виплати на інші країни окрім Росії, я це ще не тестив, але на наступний тиждень швидше всього що спробую цей функціонал.

Акцію “100 USD за реєстрацію в PrivateFX” продовжено до 1 Липня, видно ця акція справді хороший маркетинговий хід. Головне щоб він не став причиною міс менеджменту. 😉

Топ 3 памм рахунки за неділю

  1. Paramon – за стабільність, і те, як йому довіряють інвестори, на цьому тижні він впевнено зайняв перше місце в топ 3 по КІ, він обігнав другого майже на 200 тисяч.
  2. Smartinvest – відмінна прибутковість, та стабільність.
  3. Irica – згадуючи її торгівлю в ФТ, я б не подумав що вона так працюватиме тут, але ось що я згадав, там, в ФТ вона завжди намагалась отримати прибуток той же що і давали агресори в ФТ, тобто +10% в тиждень, ну і зрозуміло, що щоб отримати такий прибуток, потрібно набагато більше працювати за тиждень і відповідно ризикувати депо, мабуть і через що вона час від часу показувала збиткові неділі. Тут же, в ПФХ, вона взяла для себе ціль отримувати прибуток в 2 рази менший за той, що був в ФТ, і видно ця ціль набагато легша для неї, і набагато більш досяжна, тому до тепер, вже на протязі 12 тижнів, вона показує прибуток в 5%.

Досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 6

Ця неділя на справжній мій подив в +, але не сильний, +0,63% що дивлячись на повну зміну портфеля, та чергові вибрики Пантери, яка принесла знову збиток в -17% (деяких трейдерів нічого не міняє) не погано. Однак цей прибуток маленький, і все ще не виводить мене в + з минулої неділі, також щось мені зовсім не подобається торгівля diamonds, майже кожен тиждень торгівлю вона починає з мінуса в десь 2%, потім відкриває ще 2 угоди по середині тижня, виходить в невеликий + і все, на цьому тижні я суттєво зміню її долю в портфелі. Також, тут вже мабуть просте везіння, що я не інвестував в ПАММ рахунок Klyaksa, яка торгівлю на цьому тижні закінчила з мінусом в -20%, нагадаю портфель виглядав отак:

Прибутки були прогнозовані, але торгівля агресорів трохи мене здивувала, загалом, в агресивні рахунки варто вкладати тільки в ті, яких КК плюсовий. Портфель на наступний тиждень виглядає отак:

Дайджест новин №17 та досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 6
Досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 6

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *