Чому робота в сфері ІТ одна з найкращих для України

Своє
Почему работа в сфере ИТ одна из лучших для Украины

Почему работа в сфере ИТ одна из лучших для Украины

Привіт, я трохи зміню формат свого блогу, від тепер окрім PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), я ще писатиму щось своє, особисте що може так чи інакше пригодитись вам в житті, воно матиме категорію Своє.

Сьогодні я б хотів написати якраз про цей важливий момент, про роботу в сфері ІТ. Тут не мається на увазі щось з розділу програмування, чи про щось такого рівня складності, я маю на увазі всю роботу, яка може бути виконана на комп’ютері. Обдумовуючи цю статтю я згадував свого викладача з Економіки, Дмитра Тимошенко. Для нього це був перший досвід роботи зі студентами з сфери ІТ, за півроку які він у нас викладав ми з ним досить здружились і я зауважив що те як він працював з нами, кардинально відрізнялось від його звичної роботи зі своїми студентами – економістами чи маркетологами (він викладав в іншому університеті, і до нас тільки приходив на пари). І якщо зі своїми він завжди йшов по програмі, вони виконували різні задачі, задавав їм домашні роботи, самостійні, контрольні, завалював деяких студентів, вони приходили до нього з перездачами і т.п. то з нами він працював геть інакше, кожну пару він говорив, і намагався нам донести найважливіші речі, які б справді могли пригодитись нам в житті, і відкривав очі на досить складні філософські, та глобальні питання, він вів з нами діалог, ділився своїми думками та уважно слухав наші. На питання чому він вирішив працювати саме так, мабуть найкраще б сказала його перша проведена пара з нами, я постараюсь згадати все що він говорив того дня:

 “Давайте обговоримо питання, що потрібно, щоб почати вести бізнес в Україні, (і тут він піднімав кожного по черзі і студент повинен був дати приклад бізнесу, і того що для того було б необхідно, щоб той бізнес працював)

1 ст(студент) – “Магазин”

В(викладач) – “Магазин, що потрібно для того щоб почати бізнес з магазину?”

І ми давали свої припущення: Приміщення, товар, світло, розташування,  полички, дозволи, холодильник і багато іншого. Другий студент запропонував бізнес автомайстерні, ми погодились що для цього потрібно велике приміщення, купа дорогих інструментів, розміщення, різного роду дозволи та кваліфікованих робітників, що також не менш важливо. І так кожен з нашої групи пропонував різний бізнес, ми навіть обговорювали що необхідно для того щоб відкрити стрипбар, і займатись ним як бізнесом 😎 😆 . Після того як кожен висловився, заговорив знову викладач:

-Отже ми роздивились різні запропоновані варіанти створення бізнесу в Україні та того, що було б необхідно для його створення, і можна зробити висновок, що для будь якого з них необхідно ряд різних засобів, продуктів, місце, приміщення, або якщо це все узагальнити – капітал, адже це усе продається, але є один вид  бізнесу де цього всього майже не потрібно угадайте який?

Ми задумались, і ніхто не міг дати відповіді одразу, викладач бачивши що пауза затягнулась заговорив знову:

-“Ну, ви ж цим усі займаєтесь вже, або будете займатись, це ж робота з комп’ютером! Один з єдиних видів бізнесу де непотрібно ніякого капіталу, тільки комп’ютер, здебільшого інтернет, ваш час та знання! А ці речі, комп’ютер, є і так майже у всіх вдома, так само як інтернет і таким чином для того щоб почати вести бізнес в сфері ІТ майже не потрібно нічого! І насправді це один з винятків сьогодення, який максимально підходить для початку любої діяльності, та перших кроків в реалізації, та ведення бізнесу. І я не говорю про складне програмування, де потрібен досвід, та серйозні знання, я маю на увазі всі можливі варіанти, де потрібен комп’ютер: свої сайти, відео, акції, торгівля на біржі, дизайн, та все інше, тут вже ви мені скажіть, що можна робити ще на комп’ютері і заробляти за допомогою цього гроші, тому це так важливо для України, та таких як ви.”

Ну і звісно кожен замислився, в тому числі і я, і згадав що і справді, коли я почав пробувати заробляти в інтернеті, я не потратив ні копійки на якісь додаткові пристрої, чи програми (я маю на увазі безкоштовні аналоги, а не піратство), я вклав тільки свій час, знання, та пристрій який і так я використовую кожен день – комп’ютер та інтернет, і це дало свої результати.

Тут зараз треба писати висновки, а висновки та головна думка вже написані на початку статті – якщо у вас не має можливості/бажання працювати фізично, на когось, то спробуйте себе в роботі за комп’ютером, спробуйте створити щось, здизайнити, обробити фото/відео, можливо вам щось сподобається, а згодом це хобі перейде в цікаву роботу.  Також я запрошу вас подивитись відео про програмування, цією статтею я не хочу сказати що найважливіше програмування, і за ним майбутнє, в відео замість програмування можна підставити будь яке інше ваше захоплення, річ, яку так само можна реалізувати за допомогою комп’ютера.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *