Як я зайняв друге місце в конкурсі від PrivateFX “Найкращі ПАММ інвестори”

Новини, Форекс

Как я занял второе место в конкурсе от PrivateFX "Лучшие ПАММ инвесторы"

Мене довго не було “в ефірі” бо зараз літо, і як завжди я хочу щоб воно запам’яталось. І знаєте воно точно запам’ятаеться, адже я зайняв друге місце в цьому конкурсі, хоча був впевнений що мій результат менш ніж посередній. Давайте розповім як це було.

Спочатку мені довго нараховували ці бонусні 1000 usd для інвестування,  мало не місяць, а потім все ж нарахували і сказали оце:

Покажи що вмієш!
Покажи що вмієш!

Ну і я почав показувати. Спочатку виходило не дуже, бо я попав на Пантеру, а потім ще і на Victory, після яких я залишився з 800+- долларів, від початкових 1000. Але потім на публіку вийшов Otmar, на той момент я вже розумів що мені треба придумовувати щось кардинально інакше, і йти в All In. І я інвестував всі в Otmara, що було дуже успішним, адже він дав мені +30%, далі вже ту суму я інвестував в третій рахунок Viktor_Z, був впевнений що на цей раз в нього вийде, і в нього справді вийшло, +30% за тиждень! В принципі от і все, ці дві успішні інвестиції принесли мені перемогу в тому конкурсі. А до цього я тупцював на місці. Хочу сказати що гроші (3000 доларів) мені перерахували одразу, і на цю неділю я вже їх інвестував (тут треба уточнити що ці гроші можна інвестувати тільки в ті рахунки що рекомендовані компанією), дуже дякую компанії за те що дозволили прийняти участь, та проявити себе. Для мене це був безцінний досвід, з нетерпінням чекатиму новий, який почнеться через місяць, і звісно там так само я знову постараюсь перемогти.

П.С. Насправді мені здається я міг би і зайняти перше, якби інвестував в цю неділю  в Mikhasa, але я як зараз пам’ятаю цей момент, я собі сказав: “я вже ризикую власними грошима, інвестуючи в нього, не буду ставити всі яйця в одну корзину” і інвестував в Viktor_Z.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *