Vybryk.com Український інформаційно-розважальний портал

Своє
Vybryk.com Украинский информационно-развлекательный портал

Vybryk.com Украинский информационно-развлекательный портал

Привіт, я Вибрик!

Настав час сьогодні написати ще одну статтю під тегом своє. На цей раз я хочу розповісти про цікавий український сайт, який називається вибрик. Сайт не менш цікавий ніж сама назва, адже він є свого роду аналогом таких популярних ресурсів як 9gag, imgur, та російських пікабу, яплакал і інші.

Особисто мені дуже подобаються такі сайти, адже поєднання факторів де користувачі генерують контент і де ті ж користувачі його відсіюють за допомогою рейтингу формує справді найкращий контент який тільки можливий. Це також дає можливість талановитим проявити своє вміння і творчість. Свого часу я дуже довго сидів на пікабу, і можу згадати безліч прикладів коли за допомогою цього ресурсу люди, або їх творчість набирала неабияку популярність, а іноді навіть допомагала розвинути свій бізнес. Тому я дуже хотів щоб і українці мали свій подібний ресурс.

І через деякий час він з’явився! Натрапив я на нього раптово через новину на hurtom.com. І одразу був приємно здивований і одночасно захоплений тим, який у розробників вийшов гарний та приємний сайт. Будучи вже “бувалим” на таких сайтах я одразу відмітив як гарно розділили сайт на декілька розділів. Тут крім стандартних “Гаряче”,  “Свіже” та “Найкраще” був доданий розділ “Спірне” в який як я зрозумів відсіюються записи з найбільшою кількістю коментарів, та розділ “Зізнання” де можна публікувати повністю анонімні записи. Шанувальники “Типових зізнань” або різних “Пісдлухано” напевне будуть у захваті від цього розділу!

Що ще мені сподобалось на Вибрику?

  • До його створення підійшли справді серйозно. Тут можна і підписатись на когось з користувачів, можна додати бажаний запис в “збережене” щоб потім при потребі його знову переглянути, що можна самому вибрати від якого рейтингу вам показуватимуться записи і багато, багато іншого (я просто ще не по всьому поклацав). Тут слід відмітити що ці всі додаткові функції на тому ж пікабу формувались, та розроблялись роками, на вибрику ж це є одразу.
  • Вже за такий короткий термін українцям як і мені сподобався ресурс і вже там потроху формується спільнота та навіть авторський контент! Так, я вже дізнався про декількох українських ютуберів, та такого собі Кіру, який пише цікаві вірші, з нотами сарказму, та чорного гумору. Особисто я зазвичай публікую там записи або гіфки, які беру з 9гаг.

Є трошки і мабуть не досить приємне щось на цьому сайті. Це те що деякі записи там публікуються російською. Особисто я нічого проти цього не маю, але деяким це може не сподобатись. Мені здається що причина цьому є  один фактор – недостача україномовного контенту в інтернеті, та як внаслідок публікація записів російською. Ну і зрештою користувачі на сайті самі обирають за допомогою рейтингу що є хорошим а що ні.

І це можна виправити досить легко! Гайда швидко реєструватись, та ділитись своїми переживаннями, тим що вас розсмішило, чи навпаки, викликало бурю негативних емоцій, та зрештою – вашою творчістю. Адже я вважаю що саме для цього створюються такі сайти.

Перейти на Вибрик

 

5 thoughts on “Vybryk.com Український інформаційно-розважальний портал

  1. Ну достойный ответ укрнета) Давно уже нужно было создать что нибудь подобное на украинском языке. Но есть один побочные эффект от таких сайтов. Они забирают время. Как зайдёшь, так и не можешь выйти. Всё читаешь, смотришь, смотришь и читаешь(

  2. Нарешті, з’явився сайт)
    В інеті найвірогідніше зустрінеш меми на російський мові і більш з них образливі.
    тому дуже приємно дізнаватись про такі подібні сайти)
    А те що є публікації на сайті російською, як на мене, – то це не проблема. У будь-якому джерелі головне зміст і сам контент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *