ПАММ-індекси з плечем від PrivateFX: революційний продукт в індустрії форекс

Новини, Форекс
ПАММ-індекси з плечем від PrivateFX: революційний продукт в індустрії форекс

ПАММ-індекси з плечем від PrivateFX: революційний продукт в індустрії форекс

Ще Архімед казав – “Дайте мені точку опори, і я переверну весь світ”. Правда, цікаво, до чого тут він, і як це все буде зв’язано з форексом.

Ідею плеча з фізики відомо кожному, і я впевнений багато хто як мінімум один раз це використовував в житті. Такий ж тип плеча використовують і в форексі, але для трейдерів. Це коли ставлять плече 1 до 5. Це означає, що трейдер торгує своїм 1 доларом так, наче в нього їх 5. Компаніям від таких маніпуляцій насправді ні холодно, ні жарко, адже через оце плече множиться як прибуток, так і збиток в 5 разів.

І тепер, після пів року розробки (бо це досить важко зробити технічно). Плече  для інвестування в ПАММ індекси стало доступне і для інвесторів PrivateFX. 

Що таке ПАММ індекс?

Якщо дуже коротко і загально, то це портфель з ПАММ рахунків. Ці ПАММ рахунки вибираються компанією (тут діє ряд дуже жорстких вимог та правил до кожного з індексу, під які попадають всього приблизно 10% найкращих трейдерів) , або професійними інвесторами (такий індекс, як Popular). Щоб задовільнити клієнтів, цих індексів в компанії зараз є на всі смаки: агресивні, стабільні, консервативні, помірні, і тд. Також з цього тижня інвестори можуть самі формувати свої індекси. Для цього потрібно мати на рахунку не менше 5000 usd.

Чому краще інвестувати в ПАММ індекси, а не в ПАММ рахунки?

Бо більш стабільно. Тут як не як, але ви можете керувати грошима, обмежувати збитки та прибутки на певному рівні. Мається на увазі функції “стоп лосс”, та “тейк профіт”. Також важливим є те, що до сформування індексів підходять професійно, і вони справді приносять прибуток. Я це можу підтвердити на власному досвіді, бо з початку інвестування в PrivateFX, я інвестував тільки в ПАММ рахунки, і результат з цього інвестування в мене був дуже неоднозначний. Після того як я перейшов на індекси я почав отримувати стабільні 0,5-1,5% з суми в тиждень.

 

Чому функція “ПАММ-індекси з плечем від PrivateFX”  революційний продукт в індустрії форекс?

До цього це справді для інвесторів ніхто не робив. Уявіть собі що інвестувавши всього 100 доларів, ви можете отримати прибуток з них, так наче інвестували 500, або інвестувавши 1000, отримувати прибуток наче з 5000. Зараз згадайте те, що мій щотижневий дохід 0,5-1,5%, який за допомогою цього інструменту можна виходить помножити на 5. І це неймовірно.

Однак!

Зараз функція “обмеження збитків” для індексів з плечем недоступна, тобто ви не можете ніяк захистити свої кошти від збитку, якщо такий буде. А нагадаю, при плечі множаться як прибутки, так і збитки від інвестування. Тому інвестувати потрібно або дуже обережно, або вже йти, як кажуть в ALL-IN.

Як працювати з індексним плечем від PrivateFX?

Ось покрокова інструкція

Натискаємо “мои счета”

Далі “Обзор”

Створюємо індексний рахунок

І обираємо плече для індексу. Як бачите зараз можна вибрати такі плечі. Компанія також повідомляє що незабаром вона надасть можливість використовувати плечі і один до десяти.

Якщо вирішите змінити плече, то просто натисніть отут.

Реєстрація в PrivateFX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *