Огляд ПАММ рахунку Freeworker

ПАММ, Форекс
Обзор ПАММ счета Freeworker

Обзор ПАММ счета Freeworker

Привіт, сьогодні я б хотів розповісти про ПАММ рахунок Freeworker. Цей рахунок ввійшов в топ 11 рахунків по дохідності, тому я вирішив обрати його як перший рахунок, який я оглядатиму.

Огляд ПАММ рахунку Freeworker
Огляд ПАММ рахунку Freeworker

Історія трейдера

Я постарався підійти до огляду серйозно, тому почав з пошуків всієї попередньої історіЇ трейдера. Я знайшов його на форумі, особисто зв’язався з ним, та задав питання, на які шукав відповіді. Серйозну практику як трейдер Сергій почав ще в сумнозвісному Пантеон-Фінанс. Там він переміг в конкурсі, і йому відкрили ПАММ рахунок, але переміг він саме перед його скамом, через що не зміг проявити себе в повній мірі на цій площадці. Потім з його слів він торгував на А-маркетс, де з бонусних 50 доларів зумів за короткий період (9 тижнів) зробити 2500.

Огляд ПАММ рахунку Freeworker
Огляд ПАММ рахунку Freeworker

Брокер не міг таке не помітити і взяв в нього інтерв’юЗгодом Сергій пройшов академію практичного трейдингу при форумі Procapital, за перемогу на якому йому відкрили ПАММ рахунок в PrivateFX на суму в 1090 доларів, на якому він торгує і зараз. Також трейдер приймав участь в конкурсі від ФІБО, в якому пройшов до другого етапу, і успішно торгував та виводив прибутки. Зі слів Сергія до третього етапу йому дійти так і не вдалось. У трейдера зараз плани накопичити достатній КУ, щоб отримати значок “рекомендований”, та ввійти в топ 5 ПАММ рахунків по дохідності.

Реакція на збиток

На одному з тижнів на жаль на рахунку було отримано перший збиток. І це одразу було -29% (спрацювало ОЗ). Відомо, що інвестору важливо знати як потенційні прибутки, так і потенційні збитки ПАММ рахунку, тому коментар та реакція трейдера на це дуже важлива, а коментар був такий:

Збиток за 31.10-06.11

Загальний: -29.90%
Інвестору: -20,93%

13 тиждень існування ПАММ рахунку виявився чорним.
В вівторок я завернув гроші, які поставив на вивід на вихідних, щоб максимально взяти на себе збиток.

Чому так сталось вже буду спокійно розбирати на вихідних.

Скажу єдине, що поєднувати кілька справ одночасно довгий період часу дуже складно в тому плані, щоб повністю переключитись і зосередитись.

Його рішення спеціально відмінити заявку на вивід, та перенести кошти в ПАММ під мінусові угоди, щоб максимально взяти на себе збиток, досить дивне. І дивне скоріше в хорошу сторону, ніж в погану. Адже в світі інвестування і форексу всі в першу чергу думають про свою кишеню, та про особисту вигоду. А такий парадокс я бачу вперше за весь свій час інвестування. Гадаю, це показує що Сергій націлений на довгу співпрацю з інвесторами. На цій ноті можна плавно перейти до аналізу його торгівлі.

Про стиль торгівлі

Зі слів трейдера стиль торгівлі такий:

Входи здійснюються в більшості випадках по паттернах Price Action, в меншості випадках по уявних паттернах, які виникли на не популярних часових таймфреймах.
Стараюсь дотримуватися лотності 0.1 на 1000 доларів депозиту.

Щоб мати можливість оглянути та оцінити торгівлю Сергій люб’язно погодився дати інвесторський пароль до рахунку. Однак, через особистий брак досвіду в сфері торгівлі (все ж, я більше по інвестуванню), я вирішив не писати свою думку, так я вважаю що вона буде просто не об’єктивною. Але на щастя, я знайомий з деякими людьми, які змогли б дати зважену, незалежну та чесну оцінку його торгівлі.

Першу оцінку дала автор, та головний редактор сайту privatefx-invest.com. Вона щотижня аналізує один з рахунків в брокері PrivateFX, тому я попросив її проаналізувати і цей. Скопіюю звідти тільки висновок, а повну статтю ви зможете прочитати тут.

Высокоэффективная трендовая стратегия с ПФ 15-22 на данный момент (по моим прогнозам снизится до 5-10). Тейк по пунктам в 3 раза выше стопа, если так и продолжится, то мы увидим отличную среднесрочную стратегию. Единственный нюанс, прибыль можно ждать 2-3 недели, то есть стратегия больше среднесрочная в отличии от интрадея, к которому мы привыкли.
Другу оцінку дав член Наглядової Ради, один з авторів, та засновників вже більше напрямку “Інвесторія”, Сергій. Він ще відомий під псевдонімом “MrPozitron”. В них є свій канал, твіттер, і як недавно стало відомо – сайт, я писав про них давніше.
Основна помилка даного трейдера на жаль наглядається майже у всіх топів Прайвета – це пересидки. І при чому пересидки дуже великі, були навіть 800 пунктів. Тому якщо вийде так що він попаде на безвідкат, то це зможе погубити рахунок. Також співвідношення пересидки до профіту дуже низьке. По історії видно що були угоди де було пересиджування в 230 пунктів, а отримання прибутку всього в 40. Однак, можливо це і є частина його стратегії, адже лотність в нього всього 0,1 лот на 1000. Це насправді дозволяє йому отак пересиджувати, але не відомо як довго. Також помітно що трейдер після пересидки не бере багато, наче не впевнений в своїй ТС.
Отже, рахунок може розглядатись довгостроковими інвесторами, але потрібно враховувати що трейдер постійно пересиджує.
Ось такий в мене вийшов перший розширений огляд ПАММ рахунку компанії PrivateFX. Будь ласка, залишайте свої відгуки до статті в коментарях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *