Інвестиційний звіт за жовтень 2017-го року

Звіти
Інвестиційний звіт за жовтень 2017-го року

Прийшла пора підбивати проміжні підсумки початку 3 сезону інвестування (перший пройшов абияк, другий більш-менш).  Нагадаю, що я інвестував деяку свою долю в біткойн та в довірче керування, одному трейдеру. Також почав власну торгівлю по криптовалютам. Ось власне, результати:

Прибутки за жовтень
Прибутки за жовтень

Знову нагадаю, що це не основний мій вид занять, не більше ніж хобі, однак, при позитивному результаті це все приносить неабияке задоволення. Одразу я зробив важку таку таблицю, тому мушу пояснити її пункти.

Тип інвестування/торгівля це три основні напрями моїх операцій з валютою, які мали б приносити прибутки. Стовбець “детальніше” я створив для того, бо точно знаю, що не обмежусь інвестуванням тільки в Біткойн з криптовалют та не обмежусь тільки одним ПАММ рахунком в “Довірчому керуванні”. По торгівлі простіше, там розгалуження віток не буде, тому йде повторення.

По криптовалюті

Виходить, я купив біткойн досить таки вчасно і дуже не погано заробив, цю валюту я не планую витрачати взагалі, тільки накопичувати. Ходять чутки, що Китай хоче запустити свою власну, державну криптовалюту. Я пильно слідкую за цим та готуюсь купити її одразу, як вона буде в продажі, готовий навіть серйозно потратитись на комісію, тільки б встигнути купити її на початку. Плани на цей місяць в мене перевести 10% свого прибутку знову ж в біткойн, підібравши ідеальний час для цього та купити при першій ж нагоді криптовалюту Китаю, якщо така буде.

По Довірчому Керуванні

Трейдер якого я обрав, виправдав сподівання та приніс прибуток, я підніму його долю на 50% напевно, та оберу ще трейдерів, чи хедж фонди.

По торгівлі

Цими успіхами я найбільше пишаюсь, бо це для мене щось абсолютно нове та невідоме, і не дивлячись на це, в мене вийшло заробити аж 17,5% відсотка за місяць. Насправді, було б більше, якби не така велика комісія в брокера, що я торгую. Вона там один відсоток, що наче багато. Для прикладу, за цей період в мене було відкрито 19 угод і якби комісія була б не 1 відсоток, а 0,5, то я б мав 17,5%+(19*0,5)=27%. Тому план на цей місяць знайти кращого брокера, який бере меншу комісію та знайти якийсь чудовий інструмент, який би якнайшвидше мене повідомляв про важливі новини з світу криптовалют.

Ну і загальні плани це підійти ближче до торгівлі/зберіганні валюти в акціях та вдосконалити трохи сайт. Список правок в мене вже готовий, залишилось тільки їх виконати. А тепер трошки гумору, всі ж люблять гумор:

Передивився їх і аж піднявся настрій). А, тут ще музику можна додати:

One thought on “Інвестиційний звіт за жовтень 2017-го року

  1. Якщо ви хочете отримати прибуток, торгуючи біткойнами, тоді я вважаю, що ви повинні торгувати з Сарою Бартон. я торгую з нею близько 8 місяців, і я роблю дуже здорово завдяки її вказівкам. Зверніться до неї через електронну пошту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *