Дайджест новин PrivateFX №55 і портфель 44

Дайджест новин PrivateFX №55 і портфель 44

Дайджест новин PrivateFX №55 і портфель 44

Привіт

Давно сюди не писав, почалось дуже активна фаза мого життя: подорожі, новини, нові люди і тд і тд, загалом, ніколи. Тому поки маю можливість напишу цей запис.

Інвестиційний портфель 44

Про інвестиційний портфель, за 1 тиждень я втратив біля 5% і після того не інвестував, як виявилось – правильно зробив, адже на цьому тижні шановний TakeFive зробив аж мінус 100% майже, я дуже радий що основної суми це в мене не забрало, тільки пішли під нуль майже всі мої бонусні кошти. Та вже і грець з ними, адже десь зараз вони повинні списатись (пройшов термін їх дії).

Дайджест новин PrivateFX №55

Хоч я і не писав, однак за новинами я слідкував постійно. І насправді нічого нового не було. За весь цей час членам Наглядової Ради все ще не дали доступ до особистої інформації компанії PrivateFX. А це пройшло більше місяця вже, йдемо далі.

Сьогодні, або вчора (18,04,2017)  повідомили про те, що буде об’єднання компанії PrivateFX, та Prime брокера. Щось нічого позитивного в цьому я поки не бачу. Адже через це Мазепа більше не є головним акціонером та своєю репутацію більше не відповідає, ну не так сильно, як було до цього. Не знаю що з цього всього буде. Також кажуть що Романа Караулова сьогодні звільнили і він сказав що з клієнтів по “1+1” нічого доброго не буде, і не потрібно ставити їх в пріоритет. Тобто як і платили не за регламентом, так і платитимуть. Я буду стежити за цим, та писати як і раніше, постараюсь повернути режим статей, тобто мінімум 1 в тиждень.

А і в повітрі вже літає ще одного роду “1+1” для клієнтів PrivateFX, щоб перейти в Прайм. Я думаю це буде провально. Клієнти вже побачили, що минуле “1+1” не працює, тоді чому вони виберуть собі ще один “1+1”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *