Дайджест новин PrivateFX №51

Новини, Форекс
Дайджест новостей PrivateFX №51

Дайджест новостей PrivateFX №51

На цей момент є 4 повноцінні важливі новини.

1.Декларація

Залишилось всього декілька днів для того щоб залишити свої пікселі ще живими. Справа в тому, що їх спишуть з 1-го лютого всі. Тому якщо хтось з клієнтів бажає їх залишити, та доактивувати в 2017-му році, то вам потрібно зараз же (а саме до 31-го січня) подати своєрідну декларацію. В ній потрібно вказати яку суму ви плануєте активувати в 2017-му, та внести 10% від її суми.

2. Нечувана щедрість в акції “Збери букви, отримай кошти”

Ну про цю акцію відомо вже всім клієнтам. Однак з стрічки новин PrivateFX в твітері стало відомо, що буде період, коли для проходження етапу в отриманні 5000 бонусних буде потрібно не 20, а 10 відсотків! Це дуже імовірно зробити за всього 1 місяць. Можна сказати точніше, імовірніше в 2 рази =). Про саму акцію та її етапи я писав тут.

3. Персональні індекси для всіх (скоро).

Ідея з персональними індексами дуже цікава. І про неї вже писали неоднократно. Якщо коротко, то це дати можливість кожному інвестору створювати свій власник індекс, і інвестувати в нього.

Я бачу як мінімум 2 хороші переваги – це тейк профіт, та стоп лосс в 1% в індексах. І на цьому можна чудового грати, створюючи такі індекси, які б могли скажімо принести цей прибуток в 1 же день торгового тижня, вийти по тейк профіту, і інвестувати вже їх на решту днів в інші рахунки/індекси. Загалом, ще один потужний фінансовий інструмент для інвесторів, якому придумають безліч використань.

Інформаційним партнерам дадуть доступ до індексів першими, але особисто я поки не хочу цим займатись, бо можна вибирати зараз тільки з рекомендованих, що можуть всі. Я б краще вибрав з всього пула трейдерів PrivateFX.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *