Дайджест новин PrivateFX №41

Uncategorized, Новини, Форекс
Дайджест новостей PrivateFX №41

Дайджест новостей PrivateFX №41

Привіт. Новини такі:

  • Компанія повідомила в розсилці що отримання кіпрської ліцензії наближується до фіналу. А згадуючи що компанія та керівники зареклися про те, що вони не будуть оголошувати ні термінів ні дат, на такі голосні заяви. Адже всі ці юридичні процеси проходять дуже неквапно і завжди можуть затягнутись. Тому цю новину можна розуміти так що ми справді дуже швидко будемо свідками отримання юридичної ліцензії для PrivateFX.
  • Компанія розширюється! І набирає ще працівників на відкритому конкурсі. На цей раз компанії потрібні маркетологи, дизайнери та люди в тех підтримку. Тут детальніше.
  • Змінили стоп лос та тейк профіт до 1000 пунктів мінімум.
  • Також пишуть про те що вже наступний НС буде офіційним, з підписанням договорів і тд.
  • Відкрито офіс PrivateFX зараз і в Словакії.
  • Продовжують розморожуватись рахунки які були по “1+1” і зараз це вже великі суми що може не радувати. Клієнти показували скріншоти з розморозкою рахунків по 8000, та 2000 доларів. Я, як і майже всі клієнти компанії радіють за тих хто дочекався.

3 thoughts on “Дайджест новин PrivateFX №41

  1. Дуже доббрi новини з 1+1. Я пiшов би з радiстю до них в тех.пiдтримку Доречi влiтку планую переiджати у Словакiю. Якi мiнiмальнi потреби повиннi бути для подання резюме?

    1. На жаль не знаю, але вся інформація повинна бути в тому посиланні. Там також можна особисто дати запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *