Дайджест новин PrivateFX №29

Новини, Форекс
Дайджест новостей PrivateFX №29

Дайджест новостей PrivateFX №29

Черговий дайдежст, на цьому тижні було досить спокійно, але дещо все ж можна виділити, отже:

  • Оголошені переможці конкурсу інвесторів:

PrivateFX Contest: Уважаемые участники “Конкурса Инвесторов”.

Список победителей третьего календарного месяца:

1 место – EVE
2 место – stepankostenko
3 место – instryktor

Поздравляем победителей.

Призы будут зачислены на “Лицевые счета” согласно занятому месту в конкурсе. Призерам необходимо обратиться на почту с указанием ФИО, Логина, номера “Лицевого счета” а также телефонного пароля.

  • Були невеличкі проблеми з поповненням на ВМ рахунки. Зв’язано це було більше зі стороною виконувачів цього всього процесингу, компанія на це відреагувала дуже швидко та чітко, і вже через декілька днів все було відновлено.
  • Нам потрохи кажуть що ж буде на тому з’їзді:- В якому банку вже відкрито рахунок компанії;- Скільки рахунків для і в яких Європейських банках буде ще відкрито;- Про ліцензії, юрисдикції і під час аудиту;- Чому саме АДС сек’юріті є постачальником ліквідності.Також презентують ВІП статус, фондовий ринок, нові БО і інші радощі.З великою часткою ймовірності можна буде споглядати всіх п’ятьох членів НС.
  • Над індексом Popular тепер будуть працювати (сформовувати) декілька людей, в тому числі і я. І все це завдяки назначенню нового члена НС Віктора (надіюсь він не образиться, я забув його прізвище, а поки що знайти її не зміг). Основна ціль цього індекса – це щоб він був максимально стабільним, та приносив максимальний прибуток. Я високо ціную довіру цих людей до мене, та постараюсь бути максимально ефективним.

Отакі були новини, до зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *