CEO Prime Broker – нового акціонера PrivateFX про майбутнє і нові можливості для клієнтів компанії

Новини, Форекс
Артем Паламарчук Prime

Артем Паламарчук Prime

В попередній статті, що називалась “PrivateFX отримав нового акціонера” я повідомив які зміни відбулись в PrivateFX та те, що в компанії з’явились нові власники. В зв’язку з цим того ж дня Артем Паламарчук опублікував відео, де розповідає про цю купівлю, її причини та плани на майбутнє. Я б хотів написати про все це. Насправді за всього 3 хвилини він сказав досить багато:

Що компанія може використати з PrivateFX?

  • Технічні налаштування – мається на увазі весь функціонал компанії.
  • Вихід, та представлення в Китаї – з цим свій шлях на Сході Прайм брокер зможе почати легше.
  • Унікальні Інвестиційні продукти – компанія зможе використати їх, та чудово поєднати зі своїми.
  • Унікальні індекси, та пул трейдерів.
  • МТ4 термінал.

Що зможуть отримати клієнти PrivateFX від цієї покупки?

СЕО компанії вже повідомляє, що клієнти з часом зможуть використовувати інвестиційні інструменти, такі як РДУ, в який до речі будуть включені тільки найкращі трейдери.

Криптовалюта – новий напрямок обох компаній

Про біткоїни зараз не чув тільки глухий. І увага до цієї валюти постійно тільки росте, (навіть я вже всім цим цікавився), тому обидві компанії вирішили дати всі необхідні інструменти своїм клієнтам, для роботи з нею. Це буде ввід-вивід коштів, торги на ній, та як я зрозумів внутрішня криптовалюта (саме за це я не впевнений), яку можна буде купувати один від одного через компанію.

Пам’ятайте, що криптовалюта майже не має ніякої захищеності, і відправляючи її комусь ви не можете вказати за що саме ви здійснюєте оплату. Іншими словами чарджбеки тут не працюють.

Висновки

Як сказав СЕО компанії Артем Паламарчук – “ця покупка це новий етап в розвитку обох компаній”. І я думаю що це насправді так. В ідеалі це б привело до чудової синергії обох компаній, та її інструментів. Головне зараз це правильно керувати цими компаніями. А ось і власне, саме відеозвернення СЕО брокера Prime.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *