Як я писав давніше Прайм купив компанію PrivateFX. Тепер це офіційно.
Світ рухається, і в ньому постійно щось відбувається. Таке ж відбувається і з компаніями, та людьми, хтось купує, а хтось – продає. Таке і сталось з PrivateFX. В таких випадках однозначно відбуваються зміни. Чи вони будуть позитивні, чи навпаки – покаже час.
Мотиви купівлі PrivateFX, та об’єднання цих компаній
Компанія PrivateFX за майже півтора року існування однозначного чогось досягла, тому її купівля повинна бути обґрунтована.
- Для нового акціонера PrivateFX – фінансової компанії Prime Broker – дане придбання це інвестиція в майбутнє – як своє власне, так і в майбутнє форекс-індустрії в цілому.
- Новий акціонер PrivateFX – компанія Prime Broker – вже більше півроку успішно працює на ринку форекс, має безліч задоволених її послугами клієнтів, її сервіси, включаючи введення/виведення коштів – працюють відмінно. І виходить, що Prime брокер за півроку став настільки успішним, що може дозволити собі купити компанію, яка має значно більшу базу клієнтів, та час роботи як брокера.
Компанія Prime Broker – це інноваційний форекс-брокер, мета якого: об’єднати на одному майданчику інвесторів і ефективних керуючих, створивши всі необхідні умови для їх успішної взаємодії.
- Обмін цінними ресурсами. В Прайветі є свої напрацювання в сфері форексу: це обмеження збитків, плече з індексом, активний інвестор та інш. Також Прайвет може похвалитись великою, хоч і не дуже лояльною клієнтською базою. Прайм брокер зі своєї сторони має РДУ. З часом це все повинно об’єднатись, щоб дати клієнтам ще потужніші інструменти для інвестування.
Принцип роботи Рахунків Довірчого Управління
Керуючий відкриває РДУ, вносячи в нього певну суму власних коштів (капітал керуючого), визначає умови співпраці з інвесторами, вказуючи свій відсоток винагороди за управління, і починає торгівлю.
Компанія веде загальнодоступний моніторинг торговельної діяльності керуючого, ознайомившись з яким, будь-який інвестор може приєднатися своїм капіталом до рахунку довірчого управління. Отримані трейдером прибуток і збитки розподіляються пропорційно між усіма учасниками РДУ згідно їх частки в рахунку.Як ви можете бачити, модель роботи СДУ дуже нагадує модель класичного ПАММ-рахунки, але є і відмінності. Ключовою відмінністю Рахунки довірчого управління від ПАММ-рахунки є те, що інвестуючи в СДУ, інвестор купує частину цього рахунку. Ця частина рахунку називається ПАЙ.
ПАЙ має свою вартість. Вартість ПАЮ визначається успішністю торгівлі керуючого. Чим більше прибуток керуючого рахунком довірчого управління, тим вище вартість паю.
Фактично вартість паю відображає прибутковість на частку інвестора і визначає мінімальну суму інвестицій в РДУ.
- При купівлі Праймом Прайвету, Прайм брокер взяв на себе всі обов’язки перед клієнтами PrivateFX, однак, СЕО компанії Прайм в своєму відео наголошує, що все ж це дві різні компанії, зі своїми платіжними с-мами та обов’язками і Прайм не буде витрачати свої кошти на виплати компанії PrivateFX, або навпаки.
Що тоді виходить?
Виходить так, що тепер репутація Мазепи за цей проект страждати не буде. В компанії нові власники і насправді справжні мотиви чому так було зроблено знають тільки ті, що на верху. Компанія Прайвет вже сформована, хоча їй є ще куди розвиватись, в компанії є все ще більше 10-ти мільйонів коштів від трейдерів та клієнтів (хоча вони і поступово згасають). Також є сформований пул трейдерів, які дають прибутки. І щоб компанія продовжила і далі своє успішне існування їй потрібне одне – вчасно оформлювати виплати. А це нам наче обіцяють нові власники. Тому слідкуємо за новинами, і надіємось на успішну роботу компанії.
One thought on “PrivateFX отримав нового акціонера”